7.6.2016 vyrážíme na 20. ročník divadelního festivalu Ašlerky!

 

Kam? KC LaRitma a blízké okolí, Aš

 

Co nás 7.6.2018 čeká?

16.00: Karkulka/ ZŠPrŠ, Aš  (Klasická pohádka v jedinečném hudebním zpracování J. Svěráka a J. Uhlíře v milém podání žáků zákl. školy praktické.)

16.30: Kabinet létajících úžasností/ Kejklíř Vojta Vrtek, Č. Budějovice (Výběr originálních i klasických kejklířských kusů…)

17.30: Tři malá prasátka/ Divadlo Toymachine, Pečky (Vítejte v Prasíkově! Bydlí tu tři prasátka – jeden je šampión v knedlíkožraní, druhý je pěkný jako prase a třetí…to je hlavička. Jenže kamarádství se někdy může pokazit a může v tom mít prsty někdo úplně jiný…)

18.30: Deník praštěný ségry/ Rytíři a víly, ZUŠ Aš (Dvojčata Oliver a Olivie si musí psát deník. Každý to pojme po svém. Brzy zjistí, že deník sourozence obsahuje zajímavé informace. Číst cizí deník? Bráchovo – ségry …klidně. Může tyhle dva odlišné světy něco vůbec spojit?)

19.15: Lidojed/ Happy handicap Plzeň, SPMP ČR (Lidojed, který se nenajed?! Jedem, jedem …….)

19.45: Taková už je realita aneb život v červeném/ Darebáci, ZUŠ Aš (Dívka s červenou čepicí se rozhodne vyrazit sama přes les k babičce… Jaké překážky, kromě plachetnice a Santy, který ji v lese zdrží, ještě bude muset překonat? A dopadne to vůbec dobře?)

cca 20.45: Schmetterling /Cheb a scénické čtení z knihy Honzy Černého/Aš  (Koncert instrumentálního kvintetu mladých muzikantů z Chebu, hrající jazz, funky i vlastní skladby, prokládaný kvalitní poezií.)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial